Dietawege.pl – wierzymy w dobry świat. Pomagamy jeść zdrowo, realizować cele sylwetkowe w racjonalny sposób. Łaczymy praktykę, doświadczenie z wiedzą dietetyczną.

Recent Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Wierzymy w wege świat

  • No products in the cart.
a

Dieta wege – kim jesteśmy?

Serwis dietawege.pl to pierwsza w Polsce platforma, która oferuje gotowe jadłospisy dla wegan, wegetarian i osób, które chcą spróbować diety bezmięsnej. Na stronie można kupić w przystępnej cenie jadłospisy posiłków wegańskich i wegetariańskich. Prezentujemy również nowinki ze świata eko, kuchni roślinnej i zdrowego podejścia do życia.

Naszą misją jest ułatwienie przejścia na dietę roślinną. Zdecydowanie też chcemy pokazać, że bez mięsa, nabiału czy jajek można jeść zdrowo i osiągać swoje cele: sportowe, sylwetkowe czy siłowe. Jeśli chcesz schudnąć, utrzymać aktualną wagę lub nabrac masy – dieta wege będzie dla Ciebie.

Dieta wege: co oferujemy?

Nasze produkty to przede wszystkich gotowe jadłospisy. Skupiamy się na jadłospisach na 7 dni w kilku kalorycznościach do wyboru. Staramy się, aby diety wege były proste w przygotowaniu, smaczne i niedrogie. Wszystkei przepisy zostały skomponowane tak, żebyś mógł kupić produkty np. w Lidlu. .

 

 

 

Post a Comment